Щороку в листопаді ми згадуємо буремні події, що відбувалися в Києві, ніби вчора з екранів телевізорів цілодобово транслювалися новини з Банкової та Інститутської вулиці, Хрещатика та Майдану Незалежності, вражаючи суспільство кадрами жорстокості і безвиході водночас. З того часу пройшло вже шість років. Шість довгих років переформатування свідомості суспільства, демонстрації патріотизму і відданості українців своїй рідній землі, захисту національних інтересів і демократичних цінностей, прагнення до свободи. Україна – це територія гідності і свободи.
У День Гідності і Свободи учням закладу було запропоновано переглянути відеоряд про Небесну сотню, про події Майдану, взяти участь у пам’ятній лінійці і вшанувати пам’ять героїв хвилиною мовчання.
Ще однією з страшних сторінок сторінок нашої історії є голодомор 1932-1933 років. Про страшну трагедію минулого століття учням нагадала інформаційна виставка “Пам’тай”, а також про страшну біду йшла мова під час проведення усного журналу на тему “Такого ще земля не знала”, де учні нагадали політичне підґрунтя, жорстокість влади та муки українців у ті страшні роки. Також було переглянуто відеозапис спогадів очевидців та мультиплікаційний фільм “Голодний дух”, знятий за підтримки Міністерства соціальної політики. Учні запалили свічку пам’яті і вшанували жертв хвилиною мовчання.
Хай же пам’ять по всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу і наснагу для зміцнення нашого народу на нашій землі!